„G這ska [r] w przys這wiach?”

04-06-2019

31 maja 2019 r. w  Publicznej Szkole  Podstawowej nr 3 im. Boles豉wa Chrobrego                                                                w Ostrowcu 安i皻okrzyskim  rozstrzygni皻o Og鏊nopolski Konkurs Logopedyczno – Plastyczny pt. „G這ska [r] w przys這wiach?”

Konkurs adresowany by do uczni闚  klas I – III szk馧 podstawowych. Tegoroczna edycja odbywa si pod patronatem Prezydenta miasta – Jaros豉wa G鏎czy雟kiego. Przedmiotem konkursu by這 przygotowanie pracy  plastycznej,  ilustruj帷ej  wybrane przys這wie, utrwalaj帷e artykulacj g這ski [r] podczas zaj耩 terapii logopedycznej. Na konkurs wp造n窸o 44  prace  z 17 plac闚ek z ca貫j Polski. G堯wnym kryterium oceny prac by豉 pomys這wo嗆 i samodzielno嗆 wykonania pracy przez uczestnika. Trzyosobowe jury, w sk豉d kt鏎ego wchodzili   wicedyrektor PSP nr 3 w Ostrowcu 安i皻okrzyskim Jolanta Dziedzic, nauczyciel j瞛yka polskiego PSP nr 3 w Ostrowcu 安i皻okrzyskim  Dorota Lach, nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego PSP nr 3 Marta Maci庵, dokona這 wyboru  laureat闚 konkursu. Przyznano I miejsce, II miejsca, III miejsce oraz 5 wyr騜nie.

Nagrody ksi捫kowe zosta造 ufundowane przez Rad Rodzic闚 PSP nr 3 im. Boles豉wa Chrobrego oraz Stowarzyszenie Przyjaci馧 Tr鎩ki przy PSP  nr 3 w Ostrowcu 安i皻okrzyskim. Laureaci oraz uczestnicy konkursu  otrzymaj upominki za udzia drog pocztow.

Gratulujemy wszystkim i dzi瘯ujemy za udzia w konkursie.

Organizatorzy: Renata Potrzeszcz, Jolanta Religa, Iwona Ko軼io貫k.