Wyprawka pierwszoklasisty

Wyprawka pierwszoklasisty na rok szkolny 2023/2024

1.Tornister lekki, pakowny, sztywny lub z usztywnioną wkładką przylegającą do pleców dziecka.
2.Obuwie zmienne obowiązujące na terenie szkoły proponujemy obuwie sportowe z antypoślizgową, białą podeszwą na rzep lub wiązane na sznurówki jeśli dziecko potrafi je wiązać, z workiem, który dzieci będą pozostawiały w szafce szkolnej szatni.
3. Strój gimnastyczny na zajęcia sportowe: koszulka biała, bawełniana z krótkim rękawem, spodenki gimnastyczne czarne lub granatowe, białe skarpetki

4.Zeszyty 16 kartkowe w trzy linie kolorowe, zeszyty 16 kartkowe w kratkę kolorową po 5 sztuk

5.Przybory (wyposażenie piórnika): 3 ołówki B2, gumka miękka, temperówka z pojemniczkiem, klej w sztyfcie, nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami, linijka20 cm

6.Teczki papierowe z gumką 3 sztuki

7.Kredki świecowe

8.Kredki ołówkowe (12 kolorów)

9.Zeszyt papierów kolorowych

10.Blok rysunkowy biały format A4 1 sztuka

11.Blok techniczny biały i kolorowy A4 po 2 sztuki

12.Farby akwarelowe i plakatowe, 2 pędzle (cienki i gruby), kubeczek na wodę

13.Plastelina

14.Bibuła marszczona zestaw

Jeżeli uczeń jest leworęczny, proszę o zakupienie nożyczek dla osób leworęcznych.
Wszystkie materiały i przybory należy podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka.