PASJE NASZYCH UCZNIÓW

„Samochody osobowe w miniaturze” to tytuł wystawy zorganizowanej przez ucznia klasy VIa Kubę Dorociaka.Wystawa została zorganizowana w szkolnej galerii -Moje Pasje

Pasją Kuby od 5 lat jest modelarstwo-sklejanie i zbieranie modeli pojazdów samochodowych Jest on właścicielem ponad 200 modeli, które są wiernymi kopiami prawdziwych samochodów i to jest najważniejsze przesłanie w tej oryginalnej kolekcji.Dzięki tej wystawie młodzi entuzjaści motoryzacji w naszej szkole mogli zobaczyć jak swego czasu wyglądały stare samochody w porównaniu już z nowymi..Dostępność niektórych prezentowanych modeli jest bardzo ograniczona gdyż powstały w ściśle limitowanej serii i są bardzo drogie. Kuba, gdy dorośnie chciałby zostać kierowcą ciężarówki- gratulujemy ciekawej pasji i życzymy spełnienia marzeń.

Uczniowie z pasją!!!!!!

Uczniowie naszej szkoły aktywni w Młodzieżowej  Akademii Kultury!!!!

Młodzieżowa Akademia Kultury powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Krzywa Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim. W ramach projektu Młodzieżowej Akademii Kultury ucząca się młodzież z ostrowieckich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych może uczestniczyć w warsztatach z : dziennikarstwa, fotografii, teatru i tańca. Uczestnicy tegoż projektu zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną z zajęć w jakich uczestniczą. Poznają wiele sekretów danej dziedziny, zaprzyjaźniają się z pracą fotografa czy dziennikarza, rozwijają swoje umiejętności aktorskie bądź taneczne. Aktywni uczniowie naszej szkoły również są zaangażowani w działania MOK. Uczennice klasy VA Marika Sierpień, Julianna Mrozowicz oraz uczeń klasy IVB Mikołaj Łukaszewski uczestniczą w warsztatach tanecznych. 16 grudnia 2013 roku odbyło się podsumowanie warsztatów roku 2013, podczas którego uczniowie klasy IVB wraz z wychowawcą p. Anną Pronobis podziwiali występy kolegów w Galerii Kina Etiuda.