III MIEJSCE W KONKURSIE" TEATR I LEKTURA"

14-03-2014

13 marca 2014 r. uczniowie PSP nr 3 wzięli udział w X Jubileuszowym Powiatowym Konkursie TEATR I LEKTURA zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 11 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas czwartych i miał na celu rozbudzanie wśród dzieci zainteresowań czytelniczych i teatralnych, upowszechnianie kultury żywego słowa oraz przygotowanie do prezentowania właściwej postawy widza w teatrze.

W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie z 13 szkół podstawowych z Ostrowca i okolic. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV A  (opiekun: D. Lach):

-Kinga Komisarczyk

-Maja Sitarska

-Kacper Szymonik

Miło nam poinformować, że drużyna z Trójki zajęła III miejsce!

Dzieci wykazały się dużą wiedzą o teatrze, udowodniły, że doskonale znają treść lektur. Potrafiły również zaprezentować baśniową scenkę przed publicznością.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!