8 marca w naszej szkole!

10-03-2014

Może nie wszyscy uważają Dzień Kobiet za godny świętowania, tyle słów krytyki pojawia się w mediach i Internecie. Jednak uczniowie naszej szkoły uważają, że jest to piękne, wiosenne święto, a kobietom należy się szacunek, nie tylko od święta, ale na co dzień. Chcąc wyrazić to w szczególny sposób, Samorząd Uczniowski PSP nr 3 zaprosił wszystkie Panie i Dziewczynki na koncert "Kochajmy Kobiety".

Na scenie zaprezentowali się uczniowie klasy 5a, Kacper Śliwka z 4a oraz Aleksandra Pawlik z klasy 6a, Julia Gacoń i Julia Suska z klasy 5b. Program przygotowała Iwona Wszoła - opiekun SU.

W piątkowy wieczór odbył się także występ naszych uczniów i zerówkowiczów z Przedszkola nr 5 podczas uroczystości przygotowanej dla Kobiet przez Radę Osiedla Ludwików.