KARTA ROWEROWA - MOJE PIERWSZE PRAWO JAZDY

11-06-2013

Dnia 07. O6 2013 w naszej szkole zakończono VI edycję Programu Unii Eueopejskiej  ,, Bezpiecznie na rowerze– Karta rowerowa moje pierwsze prawo jazdy". Celem programu  było krzewienie wśród najmłodszej grupy młodzieży wiedzy na temat zasad ruchu drogowego, zwiększania świadomości na temat bezpieczeństwa na drogach oraz  rozpowszechnianie mody na bezpieczną jazdę rowerem poprzez używanie elementów odblaskowych, kasków ochronnych i kamizelek odblaskowych .Program realizowany był wspólnie z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu. Uczniowie uczestniczyli w ciekawych zajęciach  i pokazach ratownictwa medycznego. Program umożliwił zdobycie karty rowerowej oraz paszportu  rowerowego potwierdzającego sprawność roweru .W ramach programu uczniowie otrzymali darmowo podręczniki  wychowania komunikacyjnego i elementy odblaskowe.

Więcej zdjęć.