FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA

07-06-2013

Dnia 29 czerwca odbył się w naszej szkole festyn z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie podzieleni  na  dwie drużyny: klas A i klas B rywalizowali ze sobą w różnego rodzaju konkurencjach sportowych. Wszystkim zabawom towarzyszyła  zdrowa rywalizacja i oczywiście  świetna zabawa. Uczniowie klas młodszych mieli możliwość zaprezentowania swoich  talentów. Mali artyści przenosili nas w świat tańca i śpiewu, za co nagradzani byli gromkimi brawami. Wśród wielu atrakcji jakie czekały jeszcze  na dzieci w tym dniu były: konkursy plastyczne, gry i zabawy z języka angielskiego, sudoku  noi oczywiście pyszna grillowana kiełbaska. Na koniec również nauczyciele mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Ich występ wywołał mnóstwo uśmiechu na twarzach małych widzów. Imprezę zakończyło wyróżnienie zwycięzców różnych konkurencji i wręczenie nagród wszystkim dzieciom.  Już nie możemy  doczekać się Dnia Dziecka w przyszłym roku!!!
Serdeczne podziękowania za pomoc w przygotowaniu festynu dla Rady Rodziców przy naszej szkole i dla Rady Osiedla "Ludwików"!

Fotorelacja w galerii!