"Moje miasto wolne od elektrośmieci"

06-05-2013
        Pod hasłem "Moje miasto wolne od elektrośmieci" w naszej szkole zorganizowano kolejną wielką zbiórkę elektrośmieci dla uczniów, rodziców i mieszkańców osiedla Ludwików. Szkolne zbiórki elektrośmieci organizowane są w ramach ogólnopolskich konkursów ekologicznych "Świadomy wie co zrobić z ZSEE" oraz "Drugie zycie elektosmieci" w których szkoła od wielu lat bierze udział zdobywając czołowe miejsca w kraju. Za edukacje ekologiczna i działania na rzecz ochrony środowiska szkola otrzymała specjalne podziękowanie od Dyrektora Generalnego Europejskiej Platformy Recklingu Pana Umberto Raiteri z Ministerstwa Ochrony Środowiska i Kuratorium Oświaty w Kielcach Programy ekologiczne realizowane są przy współpracy z Firmą Remondis  Zebrano  ponad 2 tony elektrośmieci i zużytych baterii Koordynatorami konkursów są Małgorzata Molenda i Janusz Kozłowski. Więcej w dziale ekologia.

Fotorelacja.

Relacja  Ostrowiec.tv