WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW.

27-03-2013

Jak co roku w naszej szkole odbyło się spotkanie adaptacyjne dla przyszłych pierwszoklasistów. W dniu 26 marca mury naszej szkoły odwiedziły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 5. Celem tej wizyty był udział i jedyna niepowtarzalna szansa aby poczuć się jak uczeń.

Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach plastycznych „Pisanki, Kraszanki’ oraz w zajęciach matematycznych. Przyszli uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, malowali, wycinali, rozwiązywali zadania z dużym zaangażowaniem. Możliwość pracy na tablicy interaktywnej zwiększyła znacznie atrakcyjność zajęć i wzbudziła zainteresowanie przedszkolaków. Wszyscy dobrze się bawili a zaangażowanie  było tak duże, że na zakończenie nauczycielki prowadzące Iwona Kościołek i Bożena Glanda wręczyły nagrody.