SUKCES NASZEGO UCZNIA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZYM

25-03-2013

Wojewódzka Komisja Konkursowa zorganizowała w dniu 23 lutego 2013 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego w Kielcach III etap Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego. Do rozwiązywania zadań przystąpiło 91 uczniów z województwa świętokrzyskiego – wszyscy otrzymali tytuł finalisty.

W finale wzięło udział 3 uczniów z ostrowieckich szkół, w tym Maciej Gajda – uczeń naszej szkoły. Do finału Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego przygotowywały go Panie – Karolina Kamińska – matematyka i Małgorzata Molenda – przyroda.

Maciek uzyskał 45 punktów, a uczniowie z 46 punktami otrzymywali tytuł laureata. Jesteśmy pełni podziwu dla wiedzy Macieja, bowiem jego wynik był najlepszy w powiecie ostrowieckim.

Gratulujemy!