DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY.

21-02-2013

Relacja filmowa z DNIA OTWARTEGO - 16.02.2013

W sobotę 16 lutego 2013r w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Chrobrego odbył się Dzień Otwarty, poświecony w szczególności dzieciom, które od września 2013 rozpoczną naukę w tej placówce.

Przybyłych gości powitał mgr Mariusz Szczerbiński – dyrektor szkoły, który przedstawił ofertę edukacyjną na rok szkolny 2013/2014 . Przyszli uczniowie wraz z rodzicami obejrzeli szkolny teatrzyk pt. „Brzydkie Kaczątko”, prowadzony w ramach koła teatralnego. Następnie w towarzystwie przewodniczek dzieci odbyły emocjonującą wycieczkę po szkole. Dzieci wraz z rodzicami oglądały nowocześnie wyposażone klasopracownie, bibliotekę i świetlicę szkolną. W czasie zwiedzania na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: warsztaty plastyczne, konkursy, zabawy ruchowe oraz komputerowe „Czarowanie na ekranie” i multimedialna nauka języka angielskiego. Na zakończenie wszystkie dzieci dostały okazjonalne upominki.

Podczas Dnia Otwartego rodzice mogli zobaczyć bazę dydaktyczną szkoły, porozmawiać z nauczycielami a także zobaczyć efekty pracy uczniów, które zdobią korytarze szkoły.

Dyrektor oraz grono pedagogiczne serdecznie dziękują wszystkim, którzy chcieli spędzić ten dzień w murach naszej szkoły.

ATUTY SZKOŁY:

1. Szkoła kusi kameralną atmosferą.
  2. Trójka jest mała szkołą położoną w zacisznym osiedlu.
  3. Indywidualnie traktujemy każdego ucznia.
  4. Posiadamy nowocześnie wyposażone klasopracownie w tym: dwie sale komputerowe, salę zabaw w ramach projektu „Radosna Szkoła”, multimedialną pracownię języka angielskiego już od pierwszej klasy,
  5. Posiadamy bogatą gamę zajęć pozalekcyjnych dostosowaną do możliwości i potrzeb ucznia.
  6. Posiadamy rozbudowane zaplecze sportowe.
  7. Zajęcia korekcyjne.
  8. Dobrze wyposażona biblioteka.