I MIEJSCE W III MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE LITERACKIM "List do Świętego Mikołaja"

12-12-2017

I MIEJSCE W III MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE LITERACKIM „LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”

Dnia 12 grudnia 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników  III MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU LITERACKIEGO „LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”.

Warunkiem przystąpienia do konkursu było własnoręczne napisanie listu do Świętego Mikołaja. Listy należało umieścić w kopercie, którą można było dodatkowo ozdobić.

Miło nam poinformować, iż Dennis Wesołowski, uczeń klasy IV c, przygotowany przez panią Kingę Kamińską, zdobył I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

K.K.

W grudniu, miesiącu oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, uczniowie klas 4 mieli możliwość uczestniczenia w szkolnym konkursie literackim - „List do Świętego Mikołaja”. Prośby kierowane do Świętego były różne. Niektórzy marzyli o grze komputerowej, inni prosili o zgodę i miłość w rodzinie, szczęście czy zdrowie, jeszcze inni zapraszali Mikołaja do naszej szkoły. Uczniowie postarali się także, by każdy list był starannie napisany i pięknie przyozdobiony.

Wśród biorących udział w konkursie przyznano 3 pierwsze miejsca. Ci uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w III Międzyszkolnym Konkursie Literackim „List do Świętego Mikołaja”.

Julia Łuba, klasa IV b

Dominik Partyka, klasa IV a

Dennis Wesołowski, klasa IV c

II miejsce:

Oliwia Jaźwiec, klasa IV a

Julia Malinowska, klasa IV b

III miejsce:

Julia Jarzębak, klasa IV c

Konkurs zorganizowano pod nadzorem pań: Kingi Kamińskiej i Karoliny Kamińskiej -Grabki.

K.K.