„Młodzi listy piszą”

13-11-2017

W ramach realizacji projektu „Młodzi listy piszą” otrzymaliśmy już pierwsze listy od uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu. Radość z ich czytania była ogromna. To były magiczne chwile dla uczniów klasy 4b.

Już na samym początku realizacji projektu można zauważyć, że niemierzalnym jego rezultatem jest ogromna satysfakcja uczniów z możliwości nawiązania nowych znajomości.

W dzisiejszych czasach zapominamy o tym, jak wiele daje pisanie listów, które ćwiczy wyobraźnię i cierpliwość, ale także rozwija kreatywność.

Naszym kolejnym zadaniem jest projektowanie własnej kartki pocztowej, którą otrzymają nasi koledzy z Elbląga.

Warto uświadamiać dzieciom, że okazją do wysłania pocztówek nie muszą być tylko święta. K. K. G.