Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci !

17-10-2017

Dzień 12 października 2017 roku w naszej szkole to bardzo ważna data dla uczniów klasy Ia i Ib.
W tym bowiem dniu odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania dzieci na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego nr 3.

Prowadząca Agata Kania powitała zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli i rodziców, a szczególnie gorąco przywitała bohaterów uroczystości- uczniów klasy Ia i Ib.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pan dyrektor dokonał symbolicznego pasowania na ucznia.

Uczniowie klasy I a i I b zostali przyjęci do braci uczniowskiej. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów. Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.MM
GALERIA.