I Międzyszkolny Turniej Matematyczny dla uczniów klas V

08-05-2017

GRATULACJE DLA MISTRZÓW

I TURNIEJU MATEMATYCZNEGO !!!

Dnia 27 kwietnia 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 odbył się I Międzyszkolny Turniej Matematyczny dla uczniów klas piątych.

Naszą szkołę reprezentowali: Zuzanna Łaskawy, Aleksandra Isser-Dryka i Oskar Wiącek - uczniowie przygotowani przez P. Iwonę Wszołę. Uczniowie w I części turnieju rozwiązywali indywidualnie zadania z matematyki, a w części II – drużyny z ostrowieckich szkół zmagały się z problemami matematycznymi. Nasi uczniowie spisali się na medal, zdobywając w turnieju I miejsce.

Dodatkowym zadaniem każdej drużyny było przynieść na konkurs latające stworzenia wykonane techniką origami. Nasze prace plastyczne wykonali uczniowie klasy VI a Kamil Siódmak i Jakub Lepiarz - Dziękujemy:-)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!