Kobietom małym i dużym.

10-03-2017

Z okazji Dnia Kobiet  program artystyczny zadedykowany  wszystkim paniom przygotowali uczniowie klas drugich i zespół z klasy III c. Na specjalny koncert życzeń złożyły się przede wszystkim stare przeboje  z repertuaru  zespołów - „Czerwone Gitary”  i „2 plus 1”, ale także te współczesne, jak „Tamta dziewczyna”.  W swoim programie uczniowie chcieli przypomnieć, zwłaszcza panom, że „bez kobiet i dziewczynek, życie nie byłoby miłe” i „mimo wszystkich wad, niestety, dziś żyć się nie da bez kobiety”.

Uczniowie wykazali się nie tylko umiejętnościami recytatorskimi, wokalnymi i tanecznymi, ale także umiejętnością gry na różnych instrumentach.  Swój program przedstawili 8 marca dla społeczności szkolnej. Dzień wcześniej ich występ oklaskiwali mieszkańcy osiedla. Podczas tego spotkania życzenia wszystkim paniom złożył prezydent  Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński  oraz przewodniczący Rady Osiedla Ludwików Roman Wieczorak. Dyrektor szkoły Mariusz Szczerbiński  przekazał wraz z najlepszymi życzeniami  symboliczną wiązankę kwiatów dla wszystkich kobiet na ręce przewodniczącej Rady Miasta, mieszkanki osiedla,  Ireny Rendudy- Dudek.

Relacja z tego spotkania na stronie Echa Dnia