DZIEN PLUSZOWEGO MISIA.

28-11-2016

25 listopada 2016r.  w naszej szkole po raz kolejny obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie misie opuściły swoje zaciszne pokoiki i przybyły do naszej szkoły wraz z uczniami i zaproszonymi przedszkolakami z  grup „0”  PP nr 5. W udekorowanej „pluszakami” sali dzieci miały okazję poznać historię narodzin  pluszowego misia oraz ideę święta najpopularniejszej dziecięcej zabawki... W czasie „misiowego spotkania” dodatkową atrakcją dla najmłodszych członków społeczności uczniowskiej było wysłuchanie zaśpiewanych przez uczniów klasy IIIc tematycznych piosenek i zatańczenie „misiowego tańca”. Na maluchów czekała także „ słodka niespodzianka” przygotowana przez mamę jednej z uczennic z klasy IIIc.

GALERIA.

Spotkanie dzięki zaangażowaniu wychowawczyń klas IIIc i IIIa przebiegło w radosnej, przyjaznej, ciepłej atmosferze i było naprawdę „misiowo” udane. Uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci - to najlepsze podsumowanie zorganizowanej imprezy.

Ponadto w tym dniu „pierwszaki” naszej szkoły przystąpiły do programu „Bezpieczny Puchatek”. Uwieńczeniem tego wydarzenia była pogadanka o szeroko pojętym bezpieczeństwie. Na to spotkanie przybyła pani policjantka zaproszona przez wychowawczynię klasy IIIb. TK