Święto Komisji Edukacji Narodowej.

18-10-2016

13 października z okazji Święta Edukacji Narodowej uczniowie wyrazili swoje podziękowanie i wdzięczność  wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły poprzez specjalnie na ten dzień przygotowany program artystyczny.

Na program zatytułowany „Za uśmiech, za trud, za serce…” złożyły się  wiersze, piosenki, scenki  i układy taneczne. Żartobliwe i wesołe utwory przeplatane były refleksyjnym i sentymentalnym repertuarem. Pracownikom szkoły i gościom uczniowie wręczyli okazałe jabłka wraz z życzeniami dobrego zdrowia.

Apel uświetnili swoją obecnością: przewodnicząca  Rady Miasta, pani Irena Renduda –Dudek, przewodniczący Rady Osiedla Ludwików, pan Roman Wieczorek, emerytowani pracownicy szkoły, rodzice. Dyrektor szkoły, pan Mariusz Szczerbiński i wicedyrektor, pani Jolanta Dziedzic, wręczyli podziękowanie pani Irenie Rendudzie-Dudek za wspieranie inicjatyw i starań placówki. Statuetkę „Przyjaciel szkoły”  z rąk Dyrekcji otrzymał pan Roman Wieczorek oraz rodzice, państwo Katarzyna i Łukasz Bąkowie. Wraz z życzeniami i podziękowaniami za dotychczasową pracę, Dyrekcja  wręczyła wszystkim pracownikom słodkie upominki.

Święto KEN, to także święto uczniów. Przed gośćmi i społecznością szkolną zaprezentowali się najlepsi uczniowie, którzy otrzymali stypendia prezydenta miasta Ostrowca Świętokrzyskiego.

Uroczysty apel zakończył się odśpiewaniem „Stu lat” przy akompaniamencie małych  muzyków. Program artystyczny przygotowali i przedstawili uczniowie klas drugich pod kierunkiem wychowawców. JAN

Galeria.