III Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej .

04-03-2016

III Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły rozstrzygnięty

W dniu 27 marca w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się III Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły.  Sala gimnastyczna wypełniła się uczniami, rodzicami i nauczycielami, którzy wspólnie rywalizowali  o główna nagrodę. Atmosfera Turnieju stworzona przez wszystkich zawodników była niepowtarzalna.  Kolejny raz doświadczamy sytuacji, że wspólne działania całego środowiska szkolnego przynoszą efekty w postaci nabywania nowych doświadczeń i dają wszystkim dużo radości.

Rywalizacja podczas turnieju była bardzo wyrównana a o zwycięstwie zadecydował ostatecznie stosunek setów wygranych do przegranych.

I miejsce- Katarzyna, Paweł i Aleksandra Pawlik, Mariusz Bera i Robert Lisowski

II miejsce- Maja, Agnieszka i Jarosław Sitarscy, Kacper, Gabriela i Dariusz Śliwka oraz ich wierny kibic- Filip Śliwka

III miejsce- Anna Pronobis, Anna Brożek, Roksana i Izabela Polit oraz wierni kibice Jakub Pronobis i Baja Kamara.

B.K.