Dzień Otwarty - 20.02.2016

25-02-2016

W sobotę 20 lutego 2016 r. w  naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I.

Spotkanie rozpoczął Dyrektor szkoły p. Mariusz Szczerbiński, który serdecznie przywitał przybyłych gości i dokonał prezentacji szkoły i osiągnięć uczniów.

Następnie szkolny teatrzyk „KUBUŚ” zaprosił przedszkolaków do wspólnej zabawy podczas inscenizacji wiersza Juliana Tuwima „Rzepka”.

Po oficjalnej części nauczyciele zabrali dzieci na spacer po szkole. Nie był to jednak zwykły spacer, na przedszkolaków czekało wiele niespodzianek, w tym zabawy w sali rekreacyjnej i na tablicy interaktywnej, pokaz umiejętności muzycznych pierwszaków, odwiedziny w klasie informatycznej i bibliotece szkolnej.

Dzień otwarty zaplanowano tak, by skorzystały dzieci oraz ich opiekunowie. Rodzice mieli możliwość zwiedzenia szkoły, przyjrzenia się klasom i ich wyposażeniu, a także porozmawiania z kadrą pedagogiczną.

Dobrym zwiastunem na zakończenie były uśmiechnięte i zadowolone twarze przedszkolaków i rodziców.

Nasza szkoła prowadzi nabór dzieci do klas pierwszych na rok szkolny 2016/2017. Zapisy odbywają się w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY. BG

Galeria.