KLASA I A LAUREATEM II MIEJSCA W PIEBISCYCIE „ECHA DNIA” NA NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ KLASĘ W POWIECIE

04-01-2016

Z radością informujemy, że klasa I a z naszej szkoły zdobyła II miejsce w plebiscycie na najsympatyczniejszą klasę pierwszą w powiecie ostrowieckim,  zdobywając 16505 głosów.

Plebiscyt ten był zwieńczeniem akcji „Pierwszaki – zdrowo i bezpiecznie do szkoły”, która od 13 lat jest organizowana przez „Echo Dnia” przy współpracy z policją, strażą pożarną, szpitalem dziecięcym i ratownikami z Polskiego Czerwonego Krzyża oraz pod patronatem prezydenta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego. Akcja miała na celu przekazać dzieciom najważniejsze informacje dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa.

Nagrodą dla zwycięskiej klasy I a jest zaproszenie na wycieczkę do Galerii Korona w Kielcach do Multikina na dowolnie wybrany film lub bajkę oraz godzinna zabawa w bawialni Happy Land.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy na nas głosowali.

Uczniowie klasy I a z wychowawczynią Joanną Bidzińską