Mamo, tato! Zobacz jak pływam!

21-12-2015

Uczniowie naszej szkoły z klas II i III wzięli udział w zawodach pływackich „Mamo, tato! Zobacz jak pływam!”. Zawody te były dla uczniów formą sprawdzianu nabytych umiejętności podczas odbywających się w ramach lekcji wychowania fizycznego zajęć nauki pływania. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Klasy II

Adrian Sitek

Mikołaj Łukasiewicz

Mateusz Kłokocki

Wszystkie dzieci miały za zadanie start w dwóch konkurencjach – 25 metrów stylem grzbietowym oraz 25 metrów na piersiach. O zajętym miejscu decydowała suma czasów z tak zestawionego dwuboju. Najlepszymi z naszej szkoły byli Aleksandra Mrozowicz ( III miejsce) i Jakub Pacocha (III miejsce) z klasy IIIb  Wszystkie dzieci uczestniczące w zawodach otrzymały pamiątkowy medal, a najlepsze „trójki” nagrodzone zostały dodatkowo dyplomem oraz nagrodami rzeczowymi (sprzęt sportowy).

GRATULUJEMY i  życzymy dalszych sukcesów. BG