ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.

10-11-2015

6 listopada 2015r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Program słowno-muzyczny przedstawiły dzieci z klasy IIIa. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przedstawili historię Polski od I rozbioru do odzyskania niepodległości w 1918 r. Pieśni patriotyczne  i legionowe śpiewała solistka Aleksandra Bukała, solista Bartosz Kotkowski oraz chór szkolny. Na zakończenie apelu uczniowie klasy IIIa wystąpili w układzie tanecznym z biało-czerwonymi szarfami. Wykonanie bardzo podobało się wszystkim oglądającym i zostało nagrodzone gromkimi brawami.

Program słowno-muzyczny przygotowały: wychowawczyni klasy IIIa p. Iwona Kościołek. oraz p.Małgorzata Łojek. Układ taneczny opracowała p. Iwona Kościołek.