II EDYCJA KONKURSU ORIGAMI.

01-06-2015

W kwietniu odbyła się w naszej szkole II edycja konkursu origami zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Iwony Wszoły. W tym roku uczniowie wykonywali zwierzęta wybraną techniką: origami płaskie - uczniowie klas młodszych, origami tradycyjne oraz origami modułowe. Do konkursu zgłosiło swoje prace 29 uczniów.

Oto zwycięscy:

Origami płaskie - I miejsce - Julka Szymańska 1c, II miejsce - Nikola Luzak 1a, III miejsce - Oliwia Jaźwiec 1a oraz wyróżnienia: Arek Gomuła, Zuzia Zięba z 1a,  Roksana Naglarska i Marysia Kozakiewicz z 2b.

Origami tradycyjne - I miejsce - Amelka Kiełek 4a, II miejsce - Bartek Kotkowski 2a, III miejsce - Patrycja Suska 5a.

Origami modułowe - I miejsce - Bartosz Sałata 5a, II miejsce - Julia Kwiecień 6b, III miejsce - Maja Sitarska 5a oraz wyróżnienia: Zosia Ciechanowska, Julka Łuba i Emilka Ajwazow z klasy 1b oraz Igor Żak z 1c.

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu już w przyszłym roku. I.W