„Easter Bunny”

14-04-2015

Tuż przed świętami , dnia 31.III.2015 odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie wielkanocnego konkursu „Easter Bunny”.  Zadaniem wszystkich dzieci biorących udział w konkursie było wykonanie dowolną techniką, ale w formie przestrzennej wielkanocnego zajączka.

Prace spływały do pań organizujących konkurs (p. A. Pronobis i p. E.Turbakiewicz) przez około 2 tygodnie, a z każdym dniem wybór tej najwspanialszej stawał się coraz trudniejszy.

Kolorowe, błyszczące, uśmiechnięte zajączki dekorowały wejście do naszej szkoły i wprowadzały nas  wszystkich w pogodny, ciepły , świąteczny nastrój.

Po burzliwych obradach, jurry w składzie:

• p. A.  Pronobis
  • p. E. Turbakiewicz
  • p. B. Kołodziej
  • Julia Gacoń - przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego

podjęło ostateczną decyzję….

Wyniki przedstawiają się następująco:

1 m-ce- Mateusz Jabłoński kl. Ia

2 m-ce – Maja Kowalska kl. Ib

3 m-ce – Oliwia Adamska kl. IIb

Wyróżnienia:

• Oliwia Jaźwiec
  • Aleksandra Mrozowicz
  • Paulina Podgórska
  • Roksana Naglarska
  • Bartosz Tańczyk
  • Wiktoria Naglarska

Podsumowując, warto dodać, że bardzo cieszy nas fakt, iż w ferworze przygotowań przedświątecznych nasi rodzice znaleźli czas, aby wspólnie z dziećmi wykonać konkursowe prace. Nie zapomnieli oni o tym, co jest najważniejsze w te świąteczne dni: miłość, uśmiech i pogoda ducha.

Dziękujemy !!!