V B na meczu piłki recznej.

26-11-2014

W  Sobotę 15  listopada 2014 roku  wybraliśmy się z naszą wychowawczynią panią Anną Pronobis na halę sportową ‘’KSZO OSTROWIEC’’, gdzie o godzinie 18:00 odbył się mecz piłki ręcznej. KSZO OSTROWIEC zagrało z VIRET ZAWIERCIE. Do trzynastej minuty meczu, gra toczyła się punkt za punkt (8:8). Wówczas pięć bramek z rzędu rzucili gracze KSZO (13:8). W perspektywie dalszego przebiegu meczu Ostrowczanie stracili rytm gry i systematycznie  tracili wypracowaną  przewagę.

Ta sytuacja trwała do 52 minuty, gdy doprowadzili do remisu po 25 minutach Ostrowczanie raz jeszcze zmobilizowali się i rzucili z rzędu pięć bramek choć podobnie jak w pierwszej połowie ostatnich dwóch minutach nie zdołali pokonać bramkarza, przy dwóch celnych rzutach VIRETU, mogli się cieszyć z drugiego zwycięstwa w lidze. Mecz zakończył się zwycięstwem, KSZO przeważyło trzema punktami. Cieszymy się, że wygraliśmy, myślę, że możemy to zawdzięczyć nowemu trenerowi, który ich zmobilizował. Bardzo podobał nam się ten mecz z racji wygranej, mamy nadzieję, że będzie więcej takich meczy.