DEN -2014

30-10-2014

"Wiele słów pięknych, szczerych i prostych" popłynęło w naszej szkole do nauczycieli w czasie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 13 października.

Na spotkanie przybyli zaproszeni goście: Poseł - Jarosław Górczyński, wiceprzewodniczący Rady Miasta - Waldemar Kacuga , przewodnicząca rady osiedla ,,Ludwików'' pani Irena Renduda-Dudek oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy szkoły, a zebranych gości przywitał Dyrektor Szkoły, który złożył życzenia nauczycielom, pracownikom oświaty i emerytom. Wiele ciepłych słów i życzeń padło z ust zaproszonych gości. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do nagrodzenia i odznaczenia nauczycieli. Pan Dyrektor wręczył nagrody wyróżniającym się w pracy pedagogom.

Po części oficjalnej mogliśmy podziwiać występy artystyczne uczniów z klasy 3a i 6a. Uczniowie klasy szóstej przedstawili dwie humorystyczne scenki o pracy nauczycieli podczas lekcji.

Uczniowie klasy 3a wyrecytowali przepiękne wierszyki na temat tego święta oraz złożyli nauczycielom wzruszające życzenia. W czasie akademii wystąpiły dwie uczennice z klasy 1c i pięknie zaśpiewały piosenki. W podzięce za trud uczniowie wręczyli nauczycielom kolorowe róże.

Przygotowania uczniów do tego występu trwały kilka tygodni pod czujnym okiem nauczycielek: pani Iwony Wszoły i pani Joanny Bidzińskiej. Apel bardzo podobał się małym i dużym gościom PSP nr 3.

Dominika Jaźwiec VIa

Galeria.