im. Bolesława Chrobrego w Ostrowcu Świętoktzyskim

Z Nami rozpoczyna się nauka

Oferujemy wspierające i inspirujące środowisko dla młodych, dociekliwych umysłów, które mogą uczyć się i rozwijać razem z nami. Nasza pasja do nauki oznacza, że osiągamy więcej niż wybitne wyniki. Staramy się budować pewnych siebie i kreatywnych myślicieli oraz dążyć do zapewnienia edukacji, która jest naprawdę odpowiednia dla ich przyszłości

Nasi uczniowie wychodzą z charakterem i pewnością siebie, aby odcisnąć swoje piętno na świecie, wyposażeni w wiedzę i praktyczne umiejętności, które posuwają ich naprzód w branży, której mogą służyć.

Szkoła w skrócie
Sal dydaktycznych
Uczniów
Lat Szkoły
Nauczycieli

Naszym celem jest inspirowanie naszych uczniów, aby marzyli więcej, uczyli się więcej, robili więcej i stawali się lepsi w swoich życiowych podróżach.

Dla Uczniów

Przydatne strony dla uczniów

E-DZIENNIK

E-dzienniczek dla uczniów

Dydaktyka online

Bezpłatna aplikacja do ćwiczenia dyktand!

Test wiedzy

Przetestuj swoją wiedzą

Wolne lektury

Darmowe lektury dla każdego

Lektury

Lektury które możesz mieć zawsze przy sobie

Ninateka

Filmy dokumentalne, fabularne, reportaże, zapisy spektakli teatralnych oraz audycje radiowe.