PIKNIK RODZINNY.

08-09-2014

Jak co roku w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny pod patronatem PSP 3 I  Stowarzyszenia Przyjaciół Trójki. W trakcie imprezy na dzieci – te małe i te duże – czekało mnóstwo atrakcji.

Goście witani byli przez szczudlarzy puszczających bańki mydlane, a wiedzeni zapachami kiełbasek, próbowali pyszności z rusztu. Miłośnicy sportu mogli się sprawdzić w konkurencjach sprawnościowych oraz poskakać na trampolinie. Podczas festynu goście mieli okazję do spróbowania swojskiego smalcu, pysznych sałatek i orzeźwiającej lemoniady. Można też było wziąć udział w loterii fantowej, w której każdy los był zwycięski.

Odbyły się również liczne konkursy z nagrodami dla dzieci i całych rodzin. Było malowanie twarzy i zaplatanie warkoczyków. Strażacy Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowcu Świętokrzyskim zapraszali chętnych do strażackiego wozu. Nie mogło oczywiście zabraknąć zbiórki elektrośmieci. Wszyscy, którym los środowiska nie jest obojętny, mogli nabyć ekologiczne siatki.

Mamy nadzieję, że egzamin ze współpracy i integracji środowiska lokalnego zdaliśmy celująco, a chętnych zapraszamy znów za rok.

K.K.

Fotorelacja z pikniku.